Jeśli zdecydowałeś się kliknąć w tę zakładkę, oznacza to, że jesteś świadomym turystą i lubisz być dobrze poinformowany, zanim podejmiesz ostateczną decyzję o wyborze noclegu. Tego, który spełnia Twoje indywidualne potrzeby i wymagania. Oznacza to również, że chcesz mieć pełną kontrolę nad tym, jak i w jakich warunkach wykorzystasz swój cenny, wolny czas.

I my to doceniamy. Doskonale rozumiemy, że zależy Ci na standardach, które uczynią Twój pobyt u Nas wyjątkowym. Apartamenty „Blue Sky” zapewnią Ci relaks z dala od szumu wielkiego miasta i problemów codzienności.

Przekraczając próg apartamentu ujrzysz nowoczesne oraz przytulne wnętrza, które przyciągną Cię swoim bogatym wyposażeniem oraz urzekną przestronnością i komfortem. Oddzielna łazienka da Ci poczucie intymności oraz pozwoli na odprężającą kąpiel po dniu pełnym wrażeń. O Twój komfort termiczny zadba wydajna klimatyzacja, przynosząca ulgę w gorące dni i wieczory oraz system ogrzewania, dający przyjemne ciepło w chłodniejszych porach roku. Za oknem dostrzeżesz duży taras otoczony zielenią, który zachęca do grillowania, leżakowania na słońcu oraz miłego spędzenia czasu z rodziną. Natomiast dla zmotoryzowanych przygotowaliśmy parking.

Apartamenty „Blue Sky” w Gierałtowiczkach to nie tylko komfortowe wnętrza, ale też świetna baza wypadowa –Podczas pobytu w okolicach Zatora (więcej info) nie sposób narzekać na nudę czy brak atrakcji. Najpierw możesz wybrać się na spacer, wycieczkę rowerową lub popływać kajakiem, a nieopodal znajdziesz korty do gry w tenisa/ squasha i kręgielnię. A może wędkujesz? Doskonale, słynne stawy są pełne ryb i tylko czekają na Ciebie. Niedaleko, natkniesz się na przyjazną stadninę, gdzie spróbujesz jazdy na wierzchowcu.

Nieco dalej, znajdziesz mnóstwo atrakcji, jak np.: sławny park rozrywki „Energylandia” w Zatorze, park miniatur „Świat Marzeń” w Inwałdzie, Royal Kraków Golf & Country Club w Podłężu, Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach, Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu, szlaki górskie Beskidu Małego z wyciągami narciarskimi i wiele innych. Jednak najbardziej niecodzienną rozrywką jest wybranie się na sąsiadujące z apartamentami lotnisko, gdzie doświadczysz emocjonującego lotu widokowego nad Doliną Karpia.

Wracając na ziemię, jesteśmy przekonani, że nowoczesne Apartamenty „Blue Sky” dadzą Tobie i Twojej rodzinie wyjątkową szansę na korzystanie z uroków życia i atrakcji Ziemi Zatorskiej – na Waszych zasadach.

Chcesz przyjrzeć się naszej ofercie z bliska i poznać szczegóły nt. noclegu? Świetnie, ale o tym przeczytasz w kolejnej zakładce.